İçeriğe geç

Expres Kurye

Expres kurye işe stratejik yerlere yerleştirilir. Hızlı bir son kullanma tarihi olan ürünleri dağıtmak için nakliye rıhtımlarına yakın olanlar var. Bazıları, örneğin iş için olanlar, perakende mağazalarının yanına yerleştirilir. Daha sonra, daha sonra perakende mağazalara ve müşterilere uygun şekilde dağıtılmak üzere giden bağlantıya aktarılırlar.

Kolay erişim Eksprs kuryeler, yalnızca çok sayıda eşyanızı depolamakla kalmaz, aynı zamanda bunlara kolayca erişebilirsiniz. Teknolojik sistemler, ürünlerinizin nerede depolandığı konusunda size 7/24 gözetim sağlayabilir. Verimli yönetim, ürünler talep edildiğinde bunların kolay dağıtımını da sağlar.

Expres Kurye Sistemi

Ekspres kurye ile çapraz yerleştirme, benzerliğe göre sıralanacak birden çok öğe için merkezi bir alan sağladığı için faydalıdır. Ayrıca, küçük paketlerin bir kombinasyonunu tek seferde taşıyarak maliyetleri büyük ölçüde azaltabilir. Bu, özellikle her zaman hızlı dağıtım gerektiren şirketler için hızlı bir alternatiftir.

Expres İhtiyaçlarınıza En Uygun Kurye Hizmetini SeçinEkspres kurye uluslararası pazarla rekabet edebilecek bir nakliye ve lojistik sektörü oluşturmayı hedefliyor. Planları, yatırım kazanmak için yabancı lojistik hizmet sağlayıcılarla işbirliği yapmaktır.
Özel Expres Moto Kurye Gümrük Çıkışına BakmakEkspres moto kurye olacak bu tür yatırımlar daha rekabetçi bir yerel lojistik sektörü yaratmak için kullanılacak. Bütün bu çabalar ülke ekonomisini iyileştirme umuduyla yapılıyor.
Müşterilerinizi Güncel Tutan Expres KuryeBuradaki zorluk, genellikle operasyonları nasıl yürüttüğünüzde optimizasyonlar ve değişiklikler yaparak kendinizi farklılaştırabilmenizdir. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.
Expres Kurye Ödeme Sürecinizi Her Kese İyileştirirKabul edilebilir ödeme şekillerini listeleR. İnsanların güvenilir bir biçimine ve tüketim Bu kıyasıya bir iş çünkü aynı alanda başka birçok rakiple karşılaşıyorsunuz.
Expres Kurye Müşteri İncelemelerini Dahil EdiyorOnline alışveriş platformları son zamanlarda ilgi görüyor. Özellikle bu pandemi durumunda, daha az insan evlerinin dışına seyahat ediyor. Bu sektörün bir parçasıysanız, çevrimiçi işiniz için e-ticaret.
Expres Kurye

Çapraz Yükleme Depolamaya Bir Alternatif

Burada bir alternatif, çapraz sevkiyat sürecidir. Bazı lojistik çözüm sağlayıcıları, bunu şirketiniz için en iyi eylem planı olarak önerebilir. Çapraz sevkiyat, ürünlerin depoda kalma süresini kısaltmayı amaçlar. Temel olarak, mallar bir kurye kamyonundan diğerine aktarılır. Bu, iki dağıtım terminali aracılığıyla yapılır: bir gelen ve bir giden.

Mallar gelen rıhtıma ulaştığında, taranır ve sıralanır. Gittikçe daha fazla lojistik çözüm sağlayıcısı, müşterilerinin memnuniyetini artırmak için teknolojiye yatırım yapıyor.

 • 1. Adım: Boşaltma
 • 2. Adım: Tarama
 • 3. Adım: Sıralama
 • 4. Adım: Yeniden Yükleme

Biz, teknolojik gelişmelerin de yardımıyla yeni bir döneme giriliyor. Bu yeni sistemler, daha hızlı ve daha verimli bir depo yönetimi biçimi sağlar. Bu, yıllar boyunca ticaret faaliyetlerinde artış gösteren için büyük ölçüde faydalıdır. Sanayi sektöründe yaratılanlar gibi ülke ürünlerine olan talebin artması, lojistik hizmetlere olan ihtiyacı da artırmıştır.

E-ticaret nedeniyle ekspres teslimatın evriminin lojistik sisteminin yeni zirvelere ulaşmasına neden olması bekleniyor. Hızlı teslimat için artan talep, şirketlerin yeni teknolojilere uyum sağlamasını gerektiriyor. Ekspres teslimat sistemleri artık müşterilere satın aldıkları malların nakliyesi konusunda şeffaflık sağlıyor. Artık ürünü teslim almadan teslimata kadar görebilirler.

E-Ticaret ve Depolamanın Geleceği

E-ticaret, bir ürünü satın almayı önemli ölçüde kolaylaştırdı. Müşteriler tek bir tıklamayla çevrimiçi bir mağazadan herhangi bir ürünü satın alabilir. Bu, malların depolama alanlarında daha az, dağıtım hatlarında daha fazla zaman harcadığı anlamına gelir. Artan talebe ayak uydurabilmek için, kurye süreçlerini üç şeye öncelik verecek şekilde iyileştirmesi gerekiyor: teknoloji, yönetim ve hız.

teknoloji

Dijital satın alma akışına uyum sağlamak için, depolar, gelen her siparişi not almak ve etkin bir şekilde organize etmek için kendi dijital sistemlerine sahip olmalıdır. Dijital bir sistemle, yöneticiler depoya giren ve çıkan ürünleri kolayca takip edebilirler. Paydaşların tercihlerine bağlı olarak kalemlerin geçmesi gereken farklı süreçleri de girebilirler.

Yönetmek

Verimli bir sistem programlamak için depo yöneticileri, işleri son noktaya kadar planlayabilen bireyler olmalıdır. Taşıyıcı kamyonlara bir başka ürün yüklenirken, bir ürünün ne zaman dağıtım hattına getirilmesi gerektiğini tahmin edebilmelidirler. İnsan deneyimi ve teknolojik gelişmelerin birleşimi, e-ticaretin taleplerine ayak uydurmak için çok önemlidir.

Hız

En önemlisi, e-ticaret hız gerektirir. İnsanlar sadece bir düğmeye dokunarak ürünleri satın almakla kalmaz, aynı zamanda ürünün birkaç gün ila bir hafta içinde teslim edilmesini de beklerler. Bu, depoların yeni stok aldıklarından emin olurken sürekli olarak öğeleri dağıtmasını gerektirir.

En İyi, Güven Hava Hızıyla Değerli Kargonuza Güvenin

Yatırımı yaparak müşterilerinize istedikleri ürünleri sunmaya her zaman hazır olun. Mallarınızın güvende tutulduğundan ve güvenilir lojistik çözüm sağlayıcılarındaki en verimli çalışanlar tarafından yönetildiğinden emin olun. Ürünlerinizin en yüksek hizmet kalitesiyle yönetileceğine güvenin.

Lojistik zorluklardan bazıları nelerdir?

 • Tutarsız düzenlemeler
 • Yüksek nakliye maliyetleri
 • Kötü altyapı
 • Eksik istihdam ve bürokrasi

Ülkenin e-ticaret endüstrisi şüphesiz gelişen bir sektör. Özellikle günümüzde birçok kişi, geniş bir ürün yelpazesine sahip olmak için online alışveriş gibi daha uygun biçimlere yönelmektedir. birçok lojistik zorluğun olduğu gerçeğinin altını, ekonominin bu sektörünü engellemeye devam eder.

Kayıp ve hasarlı paketler veya malların gecikmeli sevkiyatı nedeniyle birçok hoşnutsuz tüketici vakası olmuştur. Ancak bunların hepsi, kendisini ülkenin düzenleyici çerçevesiyle sınırlı bulan, derinlere yerleşmiş bir sorunun parçalarıdır. Ülkedeki lojistik sektörünün genel durumunu başarılı bir şekilde iyileştirmek için, önündeki engelleri anlamak önemlidir. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

Tutarsız Düzenlemeler

Bir lojistik teknenin yanaşması biraz zaman alıyor. Tutarsız düzenlemeler, verimsiz lojistik sektörünün nedeni olabilir. Bu, özellikle ülkenin limanlarında, yük kargo durumu genelinde büyük ölçüde belirgindir. Tutarsız düzenlemeler çok daha uzun nedeniyle, ülkedeki limanlara gelen gemilerin ilgili yerlerine yanaşması veya yanaşması.

Bildiğiniz gibi, bu kargolar, nihai tüketicilere dağıtılması gereken uluslararası malların çoğunu barındıran nakliye konteynırlarının taşıyıcılarıdır.

Halihazırda düzenlemelerinde olmak üzere iki kilit oyuncu bulunmaktadır. Rekabetin olmamasıyla, tutarsız kurallar gibi durumlarla karşılaşmak oldukça yaygındır. Bu otoritelerini düzenleyen daha büyük bir organ olmadan, maliyet artışları daha düzenli bir şekilde meydana gelme eğilimindedir.

Bu tür bir durum, çeşitli nakliye gemileri arasında kafa karışıklığı yaratır ve yanaşmanın mümkün kılınmasından önce yine daha uzun bir zaman çerçevesi yaratır.

Yüksek Nakliye Maliyetleri

Bir çevrimiçi alışverişçi, yüksek nakliye maliyetleri karşısında şok oldu. Yüksek nakliye maliyeti, iyi lojistik uygulamalarını engelleyen bir başka faktördür. Bu maliyetler ağırlıklı olarak tüketiciye yüklenmektedir. Bu nedenle, tüketim alışkanlıklarını arttırmaktan vazgeçebilirler.

Daha önce de belirtildiği gibi, malların ülke limanlarına giriş ve çıkış hareketlerini denetleyecek daha büyük bir otoritenin olmaması, nakliye maliyetinde. Bu maliyetlerin bir yüzdesi daha sonra tüketici tarafından karşılanır. Hayatınızda en az bir veya iki kez çevrimiçi alışveriş yapmış olmanız muhtemeldir. Ödeme işlemine devam etmeden önce bile, nakliye ücretinin sizin için biraz fazla olabileceğini göreceksiniz – bu nedenle siparişinizi iptal etmenize ve başka bir yere bakmanıza neden oluyor.

Daha geniş bir ölçekte, bu durumun yalnızca tüketici olarak sizi değil, satıcıları, tedarikçileri ve nakliyecileri de etkileyen bir domino etkisi yarattığını göreceksiniz.

Zayıf Altyapı

Ülkedeki ulaşım altyapısının durumunun daha iyi olabileceğine dair hiçbir şüphe yok – daha kapsamlı bir terim olmaması nedeniyle. Kentsel sahnesi, ana caddeler de dahil olmak üzere sıkışık sokaklarıyla bilinir.

Zayıf altyapıyla, malların nihai dağıtım noktalarına ulaşması uzun zaman alıyor. Kamyonları ve diğer taşıyıcı türlerini yeterince barındırabilecek yeterli fiziksel yapı yoktur. söz konusu olduğunda sorunludur bozulabilir malların transferi – varış noktalarına ulaşmadan önce son kullanma tarihi geçerse, sonunda tüketime uygun hale gelebilirler.

Eksik İstihdam ve Bürokrasi

Ülkedeki depolama durumuna bir göz atalım. Karşılaştığı temel sorunlardan bazıları, ağır ekipman eksikliğinin yanı sıra eğitimli makine operatörlerinin az sayıda olmasıdır. Depolar eldeki mevcut kaynaklarını en üst düzeye çıkaramadıklarında verimsiz bir oranda çalışırlar – taşma durumlarını doğru şekilde idare edemeyebilirler. çalışmak. Düşük kapasitede, sonunda lojistik sağlayıcıya yansıyabilecek olumsuz sonuçlar yaratır.

Bir depoda bulabileceğiniz en yaygın ekipmanlardan bazıları forkliftler, transpaletler, yandan yükleyiciler ve hatta konveyör bantlarıdır. Tüm bunlardan forklift, kullanılmaya başlanması uzun zaman alabilecek olanıdır. Bunun nedeni, ülkedeki araç onay oranının çok verimsiz olabilmesidir. İlgili devlet dairelerinde uzun kuyruklar ve tamamlanması gereken çok sayıda belge bu duruma katkıda bulunur.

Bir araç filosu onaylandığında, sorun burada bitmiyor. Lojistik şirketlerinin de onları çalıştırabilecek yetenekli ağır ekipman operatörleri bulması gerekecek. Ülkedeki işsizlik durumunun zaten farkında olabilirsiniz. Bu sektördekilerin bu tür fırsatlardan mutlaka haberdar olmaları gerekmez. Bu yaygın iş-beceri uyumsuzluğu, kullanılmayan istihdam fırsatlarına ve dolayısıyla idealden daha az depolamaya yol açan şeydir.

Bir çok lojistik zorluğun ortak paydası, katı düzenlemeler ve kötüleşen bürokrasi durumlarıdır. Bu iki faktör, sevkiyat gecikmelerinin çok sık olduğu, müşterilerin memnun olmadığı ve sağlayıcıların kötü performans gösterdiği düşük çıktılı bir ortam yaratır.

Lojistik sektörünün düzelecekse, bu sorumlu makamların çalışmaları sayesinde olacaktır. Altyapıyı iyileştirebilecek, nakliye ücretlerini azaltabilecek ve bu paha biçilmez ekonomik sektördeki herkes için daha faydalı sonuçlar yaratabilecek politikaları yürürlüğe koyabilirler.

Depo taşması ile nasıl başa çıkabilirsiniz?

 • Envanteri doğru şekilde yönetin
 • Taşma alanları belirleyin
 • Bir takip sistemine yatırım yapın
 • oplama süreçlerini iyileştirin

İşi bilmemek taşması ile nasıl başa çıkacağınızı, işletmenizi birçok güvenlik açığına maruz bırakabilir. Uygun yönetim olmadan, daha verimli hale getirmek için çözümler üretemeyebilirsiniz. İş taşmasının meydana gelmesinin birçok nedeni vardır ve tedarik zincirindeki problemlere atfedilebilir.

Örneğin, paketlerin paletlerde başıboş bırakılabilmesi çok sık rastlanan bir durumdur. Kapasitesi zaten dolu olan depolama sistemleri artık fazladan ağırlığı destekleyemez. Neyse ki, işi sizin için kolaylaştırmak için kullanabileceğiniz bir dizi basit ve karmaşık değişiklik var. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

Envanteri Düzgün Yönetin

Firmaya gelen kutular lojistiğin çok önemli yönlerinden sadece biridir. Bu, tedarik zincirinin paketler, depolama, takip, organizasyon, nakliye ve daha fazlasıyla ilgilenen kısmıdır. Çoğu zaman, taşma sorunlarının kökenini depo envanterine kadar kolayca takip edebilirsiniz. Olması gerektiği kadar optimal çalışmıyorsa, bir takım sorunlar bekleyebilirsiniz.

Bundan emin olmak istersiniz envanterinizin iyi yönetildiğinden . Hangi sistemi kullanırsanız kullanın, envanterdeki her bir öğenin güvenilir bir otomatik sistem kullanılarak muhasebeleştirilmesi önemlidir. Tesisinize giren ve çıkan parseller anında işe yansıtılmalıdır. Öte yandan, envanterinizde depolanan miktarın yeterli olduğundan emin olmak da bir diğer kritik faktördür.

Şu duruma bir bakın: Bir tedarikçiden belirli mal stoklarını sipariş ediyorsunuz. Ancak haftalar ve aylar geçtikçe, düşük talep nedeniyle bu stokların çok azının tesisinizden çıktığını fark ediyorsunuz. Bu durumun oluşmasını önlemek, kararlarınızı gerçek zamanlı verilere ve analitiklere dayandırmak kadar basittir. Belirli bir öğenin yalnızca doğru miktarı için sipariş verdiğinizden emin olun.

Taşma Alanları Belirler

Ekspre skuryedeki taşma için belirlenmiş bir alan için belirlenmiş alanlar ile donatılmadığından taşan mallar, bu eşyaların etrafa saçılması oldukça yaygındır. Bu kalemlerin stoklarını desteklemek için yeterli bir depolama sisteminin yokluğunda bu durum daha da kötüleşebilir.

Rastgele duran nesnelerle, çalışanlarınızın üretkenliğinin önemli ölçüde düşmesini bekleyebilirsiniz. Neden? Niye? Sitenizin gezilebilirliğini büyük ölçüde azaltacaksınız. Bir paketin alınması ile başka bir yerde uygun şekilde saklanması arasındaki yanıt süresi önemli ölçüde uzatılabilir. Taşmayı tamamen ortadan kaldıramasanız da, moto kurye yapabileceğiniz şey bu eşyaların yerleştirileceği sabit bir yer belirlemektir.

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

×
Tıkla AraWhatsApp