İçeriğe geç

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz Acil kurye hizmetlerimiz içinde verilen işlemler bulunmaktadır. İstanbul içi birden fazla kurye firması topluluğuna aittir ve onlar tarafından yönetilir. Üyelerine kâr amacı gütmeden geniş depolama alanları sağlamayı amaçlar. Bu tür depolara seçkin derneğe üye olunarak üye olunabilir. Maliyet birden fazla taraf arasında bölündüğünden, bu tür depolamadan yararlanmak için gereken ücretler nispeten düşüktür. Bu, küçük işletmeleri olanlar için idealdir, çünkü çok fazla harcama yapmanıza gerek kalmadan eşyalarınızı saklayabilirsiniz.

Uzun süreli depolama için kullanılan antrepoların yanı sıra, sürekli olarak müşterilerine ürün sevkiyatı yapma ihtiyacı duyan firmalar için de bir çeşit antrepo bulunmaktadır. Bu tür işleri amaçlayan tesislerdir büyük miktarlardaki ürünleri hızlı bir şekilde müşterilerin ellerine olabildiğince hızlı paketlemek ve göndermek için karmaşık bir şekilde tasarlanmış dağıtım sistemini barındıran geniş bir alandır. Herhangi bir yığılmayı önlemek için her şeyin yolunda gitmesini sağlamak için dijital sistemler kullanılmaktadır.

Acil Kurye Hizmetlerimiz

Acil kurye hizmetlri paketlenmiş ürünleri kolayca teslim edebilmek için ulaşım merkezlerinin yakınında da konumlandırılırlar. Bu tür bir iş, e-ticaret endüstrisi gibi, müşterilerinden sürekli olarak en hızlı teslimat talebine sahip olanlar için idealdir. Dağıtım olacak her merkezlerinden yararlanan diğer endüstriler, sebze ve et gibi bozulabilir ürünleri satan endüstrilerdir. Bu tür mallar söz konusu olduğunda zaman çok önemlidir ve bu da depo yönetiminin işini çok önemli hale getirir. Mallarınızı dağıtım için kolayca yönetmenin en uygun maliyetli yoludur.

Acil & Hızlı & Expres & Vip KuryeKuryede tercih etmeniz gereken işlem türü, planladığınız malların türüne bağlı olacaktır. Özel şirketlere, hükümete ve hatta bazen her iki tarafa ait olan bir dizi seçeneğiniz olacak. İşte birkaç farklı kurye türü.
Şehirler Arası Kurye HizmettleriÖzel kuryeler genellikle belirli bir şirketin kullanımı için taşınır. Bu şirketlerin çoğunluğu imalat ve ticaret sektörlerindendir. Bu, malları için karmaşık dağıtım süreçlerine ihtiyaç duyanlar için yararlıdır.
Eczane & Medikal & Tibbi Kurye HizmetleriKamu eczane devlete aittir ve küçük perakendecilerin kullanımı için sipariş verilir. Bu tür kurye kendi özel işleri karşılayamayanlar için faydalıdır. Mallarını kısa süreli dağıtım için teslimi isteyenler için idealdir.
Motorlu KuryeÇoğunlukla ithal malların taşınması için kullanılırlar. Hükümet, özel şirketlerin ithalat vergileri ödemesini şart koşuyor ve gümrüklü antrepo, ödemelerini sürekli olarak izlemesi için etkili bir yol.
Araçlı KuryeArabalı kurye ile gümrük antrepoları hem özel şirketlere hem de devlete aittir. Yalnızca lisanslı araçların çalışmasına izin verilir ve genellikle liman alanlarında bulunurlar.
Yaya KuryeYürüyerek dosya dağıtan kişidir. İstanbul’da dosya ve mallarınızı uçtan uca kolaylaştırabilecek süreçler ve çalışanlar belirlemiştir. Mallarınızın farklı süreçlerde nerede olduğu konusunda sizi güncel tutacak sistemler var.
Otobüs KuryeOtobüs kurye ile Otogarlardan yollama. Teknolojideki gelişmelerle birlikte, kuryeler artık dijital bir sistemden yararlanıyor. Bu sistem, her malın uygun zaman çizelgesini hesaplayabilir.
Bisiklet KuryeBisikletli olan kurye hizmeti trafiğe kapalı alanlara girer dağıtım yapar. Daha verimli bir dijital sistem, çalışanlar üzerinde daha az baskı ve çalışan maliyetlerine daha az ihtiyaç anlamına gelir.
Uçak Kargo Kuryeİstanbul merkezli Uçak kargo kurye. 7/24 güvenlik sağlayan yapılar ve güvenlik personeli tarafından malların korunması anlamına gelir. Ayrıca bir paketin her yerini izlemek için kullanılır.
Kiralık KuryeEşyalarınız açısından, güneş ışığı veya sıcaklık gibi özelliklere karşı herhangi bir hassasiyeti iş yönetimi dikkate alır. Daha sonra mallarınızı en iyi durumda tutabilecek uygun taşıma birimlerine dağıtırlar.
Hizmetlerimiz

Hızlı Kurye Hizmetlerimiz

Bu depolar, geniş bir envanter alanı ve uygun bir fiyata etkin bir yönetim süreci sunar. Ülkenin dört bir yanına dağılmış, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda güvenilir depo var. Lojistik ve depolama, ülkedeki en önemli sektörlerden ikisidir. Özellikle taşıma, ülke içinde ve çevresinde ticaret faaliyetlerindeki yüksek artış sayesinde büyük bir büyüme yaşadı.

İnanılmaz derecede stratejik bir konumda. Takımadalar, hemen kenarındadır ve bu da onu tedarik yolları için en uygun yerleştirme yeri haline getirir. Filipinler’deki depolama, dünya çapındaki farklı ülkelerin birçok ihracat ve ithalat pazarını temel olarak birbirine bağlar.

İş talebini yönlendirmesi bekleniyor daha fazla lojistik hizmet . Bu, bu lojistik faktörlerin yukarı çıkmaktan başka gidecek bir yeri olmadığı anlamına gelir.

Yani deneyimli ve güvenilir bir uçtan uca lojistik çözüm sağlayıcısına Airspeed gibi Mallarınızın taşınması için birinci sınıf bir hizmet garantisi alın. Yani paydaşlarına yenilikçi depolama yönetimi, toplama ve paketleme ve ülke çapında dağıtım yoluyla yeni fırsatlar depolama hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Taşıma, tedarik zincirinin önemli bir parçasıdır. Lojistik sürecin diğer bölümleri kadar karmaşık ve süreç geliştirici olmasa da, yine de asla göz ardı edilmemesi gereken bir şeydir.

Özünde, yollama, malları satılmadan önce bir tesiste depolama eylemidir. Bu ürünler daha sonra depo olarak bilinen büyük yapılarda organize bir şekilde güvenli ve emniyetli bir şekilde depolanır. Ürünler, depo çalışanlarının onları nerede bulacaklarını bilmeleri için sıralanır ve takip numaraları atanır. Bu takip numaraları, ürünün depoya geldiği zamanı, ne kadar süredir orada olduğunu ve o öğenin eldeki miktarını gösterir.

Çoğu durumda, taşıma sıklıkla e-ticarete ve küçük veya orta ölçekli işletmelere atfedilir. Çoğu zaman, ürünler çevrimiçi bir sipariş verilene kadar saklanır. Sipariş daha sonra doğrudan tesisten tüketiciye gönderilir. Diğer işletmeler için, envanterleri genellikle fiziksel bir mağazaya gönderilmeden önce bir kuryede geçici olarak duru.

Taşıma işleminin önemi her lojistik sistemde gerekli olmasıyla daha da vurgulanmaktadır. Taşımada, fazla malları nereye yerleştirmeniz gerektiği konusunda endişelenmenize gerek yok. Ayrıca envanter yönetimi prosedürlerinizi geliştirmenizi sağlar. Sağladığı alan, mağaza ambiyansı ve müşteri hizmetleri gibi müşteri merkezli kavramlara daha fazla odaklanmanıza da olanak tanır.
Filipinler’de Depolama Durumu

Söz konusu olduğunda, stratejik konumu nedeniyle süreç verimli hale getiriliyor. Yukarıda belirtildiği gibi, birden fazla ülkeyi birbirine bağlayan rotaları açar. Bu, lojistik hizmetleri söz konusu olduğunda bizi önemli bir oyuncu haline getiriyor. Bunun yanı sıra, birçok şirket, erişimlerini de artırdığı için ülkedeki varlığını kurmaya çalışıyor.

En büyük katkıyı yapanlar sanayi ve perakende sektörleridir. Diğer önemli katkıda bulunanlar arasında, 2017’deki gelirlere dayalı olarak acil taşımacılığı, soğuk hava deposu ve tarım yer alıyor.

Günümüzde, e-ticaret endüstrisinin yükselişine yakından dikkat etmek çok önemlidir. Çevrimiçi alışverişin artan önemi, onu büyük bir etki faktörü haline getiriyor.

Son yıllarda perakende sektörü, Hızlı Tüketim Malları sektörü, ilaç sektörü, hazır giyim ve diğer aksesuarlarda faaliyet gösteren bazı şirketlerin güçlü bir büyüme yaşayacağı tahmin ediliyor. Bunlardan en önemlisi e-ticaret sektörüdür. Bu şirketlerin ürünleri depolamak için daha fazla depolama tesisine ihtiyaç duyması bekleniyor. Buna karşılık, bu talebinin artmasını tetikleyecektir.

İstanbul, imalat faaliyetlerinde bir artış yaşıyor. Bu artan iç tüketim ve uluslararası ticaret faaliyetleri, işin büyümesine katkıda bulunan başlıca faktörlerdir.

Bu durum, lojistik şirketlerinin birbirleriyle daha sıkı rekabet etmesine yol açmıştır. İşin büyüklüğü ve yeri konusunda rekabet ederler. Özellikle müşteri ihtiyaçlarına uygun bir alanda olması gerektiğinden, maliyetlerini düşüren lokasyon çok önemlidir.

Son yıllarda, nakliye ve depolama tesislerine olan talebi olumlu yönde etkileyen ticaret akışında bir artışa tanık oldu. Ayrıca, nakliye endüstrisi üzerinde olumlu bir etkiye yol açan ülke genelinde kümülatif kargoda yıllık bir artış olmuştur.

Pek çok kişi tarafından nispeten bilinmiyor. Çoğu zaman sadece lojistik ve e-ticaret şirketleri onların varlığından haberdardır. Bununla birlikte, ekonomisine büyük katkı sağlıyor. Bu da ülkenin genel büyümesini hızlandırmak için fırsatçı bir faktör olduğu anlamına geliyor.

Nakliye durumu, herkesin dikkat etmesi gereken bir şey.

Bir paydaşın ve onun lojistik sağlayıcısının, ürünlerin her zaman uçtan uca iyi yönetilmesini sağlamak için adım adım bir süreç oluşturması önemlidir. Prosedürün belirli bölümleri, müşterinin isteklerine bağlı olarak daha fazla belirtilebilir. Mümkün olan en iyi hizmeti almak için lojistik çözüm sağlayıcınızla her adımı eksiksiz olarak gerçekleştirdiğinizden emin olun.

  1. Alma

Tedarikçinizin depo alanını buna göre hazırlaması için önce lojistik sağlayıcınıza bir ön sevkiyat bildirimi göndermesi gerekir. Bu, malların ne tür bir konteynerle geleceğini içermelidir: kasalar, kartonlar, paletler veya diğer tür taşır.

Bu aynı zamanda ürünler kuryeye ulaştığında, mevcut yöneticiler tarafından kolayca doğrulanabilmelerini de sağlayabilir. Onaylandıktan sonra, tedarikiniz bir sonraki aşama olan yerine koyma için hazırlanacaktır.

  1. Uzaklaştır

Güvenilir lojistik çözümleri sağlayıcılarının, uygun şekilde yerine koymayı sağlamak için depolarında bir yönetim sistemi vardır. Operatörler, ürünleri daha fazla inceleme için hazırlama aşamasından iletişime aktaracaktır.

Bir çubuk taraması veya manuel inceleme, malları almak için hangi depolama biriminin hazırlandığını belirleyecektir. Daha sonra ilgili yerlere nakledilecek ve depolanacaktır. Operatör daha sonra yerine koyma işleminin tamamlandığını onaylayacaktır.

Bir sonraki aşama dağıtım sürecini başlatır.

  1. Seç ve Paketle

Türkiye’deki taşıma, yerel ve uluslararası dağıtıma sahip karmaşık işletmeleri yönetir. Mallarını farklı partilere ayırmak, insan gücü gibi çok sayıda kaynağa mal olur. Lojistik çözüm sağlayıcıları, müşterilerinin maliyetlerini azaltmak için bu adımı sunabilir. Toplama ve paketleme, sevkiyata veya geçici hazırlanırken malları ayırma işlemidir.

Toplama

Birinci aşama, malların depodan alındıktan sonra toplanmasıdır. Bazı müşteriler, mallarının doğrudan sevkiyata gönderilmesini tercih eder. Mallarını daha küçük kaplarda tercih edenler gibi diğerleri ikincil bir süreçten geçer.

İkincil aşama, malları toplu siparişlere veya tekli siparişlere ayırmak için kullanılan ikinci toplama işlemidir. Bu müşterinin isteğine bağlı olacaktır. İkinci aşama, e-ticaret endüstrisi için popülerdir, çünkü daha küçük partilerin hızlı bir şekilde gönderilmesini gerektirir.

Paketleme

Farklı dağıtım sistemlerinin farklı paketleme yöntemleri vardır. Tercih ettiğiniz paketleme yöntemini lojistik hizmet sağlayıcınızla görüşün. Kuryelerin, mallarınızın mümkün olduğunca verimli bir şekilde paketlenmesini sağlamak için bir dizi belirlenmiş kuralı vardır. Unutulmaması gereken en önemli kurallardan biri, malların izlenebilir ve bulunması kolay olması gerektiğidir. Bir diğeri ise, güvenliklerini sağlamak için malların özelliklerine göre boyut, miktar, toksisite vb.

  1. Sevkiyat

Otomatik sistemler, lojistik sağlayıcılar tarafından malları yola çıkmak için hazırlamak için kullanılır. Yollanan, malların farklı aşamalardan doğru akışını sağlamak için bu sistemleri işletecek profesyonel yöneticilere sahiptir. Ana hedefleri, ürünleri taşıyıcıların gelmesi için zamanında hazırlamaktır. Farklı alanlardan geçen mal sayısı ile, herhangi bir yığılmayı önlemek için bunların iyi yönetilmesi çok önemlidir.

  1. İade

Müşterilerinizden herhangi bir iade ürün gelmesi durumunda set sistemi kurmanız gerekmektedir. Ülkedeki, sistemlerinde neyin iade edildiğini ve neden iade edildiğini not etmek için iade yönetimi yetkilendirmei gerektirir.

Paketin iade edilmesi durumunda deponun ne yapmasını istediğinizi tartışın. Depoya geri göndermeyi, onarmayı, atmayı ve hatta malları geri dönüştürmeyi seçebilirsiniz. Moto kurye depo yönetimi ekibi, sistemi ve sizi her zaman kontrol altında tutmak için envanteri sürekli güncelleyecektir.

×
Tıkla AraWhatsApp